Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün talimatlarıyla  Düzce Belediyesi tarafından organizasyonu gerçekleştirilen Düzce Gençlik Günleri 2. gününü tamamladı. Manga ve Ceza Konserleriyle Düzceliler coştu. Düzce Gençlik Günleri'ne özellikle gençler yoğun ilgi gösterdi. 

Düzce Belediyesi tarafından gençler için hazırlanan ve 7 gün boyunca birbirinden ünlü sanatçıların sahne alacağı Düzce Gençlik Günleri 2. Gününü tamamladı. Türkiye’yi Eurovision şarkı yarışmasında temsil eden ünlü rock grubu Manga, gençlik günlerinin açılışında sahne aldı.

“Siz isteyin yapmak benim görevim”

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen Düzce Gençlik Günleri’nin 7 gün yapılacağını ve birçok sanatçının gençlerle bir araya geleceğini dile getiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Ağustos ayında Dünya Düzce Günlerini yaptığımızda ben gördüm ki sizler eğlenceye doymadınız. O zaman size sordum. Sizler bir konser daha istediniz. Biz de isteğinizi yerine getirdik. Sevgili gençler her şey sizin için. Gönlünüzce eğlenin, bu konserlerin tadını çıkarın. Siz isteyin yapmak benim görevim” ifadelerini kullandı.

Gençlik Günlerinin 2. Gününde ise Ceza sahne aldı Anıtpark meydanında gerçekleştirilen konsere on binlerce kişi katılım sağladı. Seslendirdiği şarkılar ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Ceza, sahne şovları ile adeta alandakileri coşturdu. Düzce Gençlik Günleri'nin üçüncü gününde ise pop sanatçısı Tuğçe Kandemir sahne alacak.

Kaynak: Düzce Haber